Towarzystwo Przyjaciół Skawiny

KSIĄŻKA W OBIEKTYWIE – KONKURS FOTOGRAFICZNY

data dodania: 21 października 2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu” oraz Towarzystwo Przyjaciół Skawiny serdecznie zapraszają  do udziału w drugiej edycji niesamowitego  konkursu fotograficznego „Książka w obiektywie”.
Wystarczy:
Zrobić zdjęcie, które związane jest z ulubioną książką lub bohaterem literackim.
Wydrukować i wypełnić  formularz uczestnictwa dostępny na stronach www.biblioteka-skawina.pl, www.tps.skawina.pl  lub www.scw-skawina.pl
Dostarczyć zdjęcia w wersji cyfrowej wraz z formularzem osobiście lub przesyłką pocztową w terminie od 19 października do dnia 19 grudnia 2015 r., do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie, ul. Mickiewicza 26, 32-050 Skawina.
Wygrać jedną z cennych nagród.
Podpowiadamy tematykę fotografii: przebierz kolegę, koleżankę  lub kogoś z rodziny za ulubioną postać literacką, może… za Andrzeja Kmicica lub Królewnę Śnieżkę? Albo wykonaj morską scenografię z takich utworów jak  „Stary człowiek i morze” lub „Latarnik”. A może znajdź miejsce , które kojarzy się z określoną scenką z ulubionej książki  (rolnik pracujący tradycyjnie w polu z „Chłopów”). To są przykłady z kanonu lektur szkolnych lecz inspiracji jest wiele,  wystarczy poszukać!
Organizatorami konkursu są:  Fundacja „Skawińskie Centrum Wolontariatu”, Towarzystwo Przyjaciół Skawiny oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.
Szczegóły uczestnictwa w konkursie określa Regulamin dołączony na stronach www.biblioteka-skawina.pl, www.scw-skawina.pl  i  www.tps.skawina.pl. 

Regulamin konkursu fotograficznego 2015

Formularz-zgłoszeniowy-dla-osób-niepełnoletnich

Formularz-zgłoszeniowy-dla-osób-pełnoletnich